}

EuroSkills Budapest 2018 verseny Magyar díjazottjai

Nagyon büszkék vagyunk a teljes Magyar csapatra! A versenyzőkre, a felkészítőkre, a szakmai támogatókra és a háttérben dolgozókra!!!! Lezárult a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara által megrendezett 3 napos megmérettetés Budapesten a Hungexpón! 31 fiatal versenyző, 27 szakterületen mérte össze a tudását, 28 ország legjobbjaival. A kemény felkészülési folyamat nem volt hiábavaló, 3 arany, 3 ezüst, 3 bronz, és 8 kiválósági éremmel gazdagodott a Magyar csapat!!!

 

Ssz. Szakma Versenyző Eredmény Pontszám Szakértő
1. Ápolás és gondozás Varholik Dávid Ezüstérem 718 Fehér Zsuzsanna
2. Autószerelő Hasza Attila 10. helyezés 697 Őri Péter
3. Bádogos Sándor István 7. helyezés 675 Barabás Tibor
4. Bútorasztalos Simon Krisztián Aranyérem 720 Fekete Zoltán
5. CNC-maró Varga Norbert 11. helyezés 660 Dr. Tomori Zoltán
6. Dekoratőr, kirakatrendező Sárvári Ágnes Kiválósági érem
(4. helyezés)
707 Sütő Boglárka
7. Épületasztalos Nagy Ádám János Aranyérem, Nemzet Legjobbja 728 Babanecz Csaba
8. Festő, díszítőfestő Cseke Szabolcs Ezüstérem 731 Csáki Csaba
9. Fodrász Kovács Alexandra Kiválósági érem
(5. helyezés)
714 Hajas László
10. Grafikus Rádi Alexandra 11. helyezés 620 Csontos Zsuzsanna
11. Hegesztő Zaja Dániel Bronzérem 720 Benus Ferenc
12. Informatikai rendszerüzemeltető

Déri Levente

Orodán Tamás

Kiválósági érem
(5. helyezés)
733 Csőke János
13. Kertépítő

Pap Levente

Pintér Márton

11. helyezés 634 Gódorné Hazenauer Zita
14. Kőfaragó Balogh Krisztián Bronzérem 708 Gill Viktor
15. Kőműves Hédl Ádám Zoltán Kiválósági érem
(7. helyezés)
702 Gángó-Péter Diána
16. Mechatronika

Sipos Kristóf Balázs

Takács Zoltán

Aranyérem 725 Dr. Jánosi László
17. Nehézgép-szerelő Szerletics Máté 9. helyezés 667 Karagity István
18. Pincér Svajda Viktória Bernadett Kiválósági érem
(6. helyezés)
719 Kozma Kálmán
19. Ruhaipari technikus

Bákonyi Ivett

Gagyi Krisztina

9. helyezés 686 Tóth Erika
20. Szakács Friderika Spekova 18. helyezés 678 Ramocsai Barbara
21. Szárazépítő Lóczi Gábor Kiválósági érem
(6. helyezés)
700 Putler Csaba
22. Szépségápoló Papp Viktória Dóra Kiválósági érem
(6. helyezés)
703 Varga Máté
23. Villanyszerelő Leidl Péter Kiválósági érem
(4. helyezés)
748 Tamás Róbert
24. Virágkötő Takács Dániel Bronzérem 719 Boros Attila
25. Víz-, gáz- és fűtésszerelő Miklós Ádám 7. helyezés 669 Szigetvári Csilla
26. Webfejlesztő Balogh Ákos Ezüstérem 723 Sisák Zoltán
27. Ács – bemutató szakma Piltman Gábor Bronzérem   Forró Máté

 

Az EuroSkills Budapest 2018 Magyar dijazottjai

Közösség

Facebook

Flickr

Szakmai támogatóink